Jednostki organizacyjne i pomocnicze Gminy

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE I POMOCNICZE GMINY SUWAŁKI

 

WYKAZ GMINNYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

  1. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suwałkach
  2. Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
  3. Szkoła Podstawowa im. Lotników polskich w Płocicznie-Tartak
  4. Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie
  5. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Nowej Wsi
  6. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Folwarku
  7. Gminna Biblioteka Publiczna w Płocicznie Tartak
  8. Gminny Ośrodek Kultury w Krzywem

 

 

WYKAZ GMINNYCH JEDNOSTEK POMOCNICZYCH (sołectwa)

 

 

Sołectwo

Sołtys

1

Biała Woda

Bałtrukanis Janusz

2

Białe

Dermont Piotr

3

Bobrowisko

Ziemiacki Tadeusz

4

Bród Nowy

Raczkowski Marek

5

Bród Mały

Walendzik Justyna

6

Bród Stary

Szeraniewicz Czesław

7

Burdeniszki

Hołubowicz Wanda

8

Cimochowizna

Majewski Andrzej

9

Czarnakowizna

Sikorska Hanna

10

Czerwony Folwark

Domysławski Piotr

11

Dubowo Pierwsze

Paulakowska Anita

12

Dubowo Drugie

Stanisław Skrocki

13

Gawrych Ruda

Kolenkiewicz Renata

14

Korkliny

Radzewicz Celina

15

Korobiec

Życzkowski Stanisław

16

Kropiwne Nowe

Krystyna Wiszniewska

17

Kropiwne Stare

Pojawa Jakub

18

Krzywe

Wojciechowska Anna

19

Kuków Folwark

Krzesicki Jan

20

Kuków

Woroniecki Michał

21

Leszczewek

Tomaszewski Piotr

22

Leszczewo

Nowosadko Dariusz

23

Lipniak

Trocki Adam

24

Magdalenowo

Grudkowski Jan

25

Mała Huta

Dobkiewicz Elżbieta

26

Niemcowizna

Wasilewska Grażyna

27

Nowa Wieś

Kożuchowska Beata

28

Okuniowiec

Cypielewski Czesław

29

Osinki

Rynkiewicz Stanisław

30

Osowa

Rusiecki Ewalty

31

Piertanie

Omiljanowicz Wojciech

32

Płociczno - Tartak

Niedźwiecki Stanisław

33

Poddubówek

Jankowski Tomasz

34

Potasznia

Wojciechowski Sławomir

35

Przebród

Dzikiel Krzysztof

36

Sobolewo

Roszkowska Wioleta

37

Stary Folwark

Sztermer Jolanta

38

Taciewo

Jabłoński Krzysztof

39

Tartak

Gościńska Marzena

40

Trzciane

Grygo Wojciech

41

Turówka Nowa

Walendzewicz Wiesław

42

Turówka Stara

Rozumowski Grzegorz

43

Wasilczyki

Piekarska Hanna

44

Wiatrołuża Pierwsza

Wiszniewski Romuald

45

Wychodne

Kisłowska Beata

46

Zielone Królewskie

Taraszkiewicz Piotr

47

Zielone Drugie

Grzędziński Robert

48

Zielone Kamedulskie

Jasiński Dariusz

49

Żyliny

Daniłowicz Józef

 

 

 

Załączniki do treści

Metryka strony

Udostępniający: Bogdan Kurowski - Ref ds. Organizacyjnych, Obywatelskich i Obronnych

Wytwarzający/odpowiadający: UG Suwałki

Data wytworzenia: 2018-01-02

Wprowadzający: Adam Kożuchowski

Data wprowadzenia: 2004-02-26

Data modyfikacji: 2018-02-04

Opublikował: Adam Kożuchowski

Data publikacji: 2004-02-26